создание сайтов Приморский край
самогоноварение рецепты приправы и специи тв-программа на неделю полезные советы справочная

СТАТЬИ > ЗДОРОВЬЕ И КРАСОТА >
 

Сухий пілінг

Красива і здорова шкіра - це мрія і предмет гордості будь-якої жінки. Але що робити, якщо горезвісні сліди від прищів і пігментації так і норовлять на кілька місяців затриматися на обличчі, а шкіра не радує сяйвом і рівним тоном? У боротьбі з недосконалостями шкіри пілінг по праву вважається однією з найбільш ефективних процедур.

Існують різноманітні види пілінгу, але основне їх завдання зводиться до видалення ороговілих клітин епідермісу. Однак потрібно пам'ятати, що одні процедури проводяться строго під спостереженням фахівця: кислотний пілінг, хімічний, лазерний, а інші можна спокійно застосовувати в домашніх умовах, не боячись завдати шкоди шкірі. До такого виду пілінгу можна з упевненістю віднести сухий пілінг.

Що таке сухий пілінг?

Сухий пілінг являє собою процедуру з використанням спеціальної щітки. Даний вид пілінгу, як можна помітити з його назви, проводиться саме на суху шкіру, що призводить до видалення великої кількості мертвих клітин, порівняно з пілінгом, що проводиться на мокрій шкірі.

Для того щоб процедура була більш ефективною і безпечною, необхідно правильно вибрати щітку. Вона повинна бути зроблена з використанням м'якої натуральної або нейлонової щетини. Крім щітки, залежно від стану шкіри та її чутливості, допускається використання мочалок або пілінг-рукавичок.

У чому ж причина популярності сухого пілінгу?

По-перше, наявність відлущуючих властивостей. По-друге, після процедури шкіра починає виробляти свій власний колаген і еластин, що благотворно впливає на стан шкіри і утворення нових молодих клітин. У результаті колір обличчя стає рівним і здоровим, сліди від пігментних плям зникають, а пори звужуються.

Коли слід вдаватися до сухого пілінгу?

В разі якщо ви помітили, що на шкірі з'явилися ознаки в'янення, сліди від пігментації, то сухий пілінг може стати вашим незамінним помічником у боротьбі з недосконалостями шкіри. Також покращити свій зовнішній вигляд Вам допоможуть рецепти краси на сайті woman-club.net.ua.

Особливості сухого пілінгу

Сухий пілінг є м'яким пілінгом, завдяки чому шкірний покрив повністю відновлюється за досить короткий термін, а лущення і подразнення шкіри практично відсутні.

Головне знати міру і не сильно старатися, особливо на ділянках з тонкою і чутливою шкірою.

Як проходить процедура сухого пілінгу?

Візьміть щітку і м'якими круговими рухами починайте проводити легкий масаж шкіри обличчя протягом 3-5 хвилин. Намагайтеся не розтягувати шкіру і не натискати сильно на щітку. Рухи повинні бути легкими і плавними. Потім перейдіть до свого звичайного ритуалу вмивання і завершальним етапом нанесіть заспокійливі косметичні засоби. Частота проведення сухого пілінгу - не частіше одного-двох разів на тиждень. Шкірі потрібен відпочинок і час на відновлення.

У випадку якщо у вас щітка з довгою ручкою, то такий пілінг ви можете проводити не тільки для обличчя, але і для всього тіла, не забуваючи балувати шкіру поживними і зволожуючими лосьйонами.

Протипоказання до застосування

Будьте уважні і обережні. Як і у більшості косметологічних процедур, у сухого пілінгу є ряд протипоказань до застосування: купероз, травми на шкірі і т.п.

 
   
Дизайн и разработка Шереметьев В. А. 2010 год
e-mail: slavagraf@mail.ru